Металопластикові вікна рехау львів, розсувні системи rehau у львові

098-030-10-21 050-159-03-57 096-959-29-90

facebook instagram Львів, вулиця Любінська, 104

Якісні вікна і двері - це інвестиція на довгі роки!
Купуйте двері та вікна з відповідними сертифікатами та гарантією!

ГОЛОВНА ПРО КОМПАНІЮ ЦІНИ СПЕЦІАЛЬНІ ПРОПОЗИЦІЇ НАШІ РОБОТИ КОНТАКТИ


Двері REHAU

Металопластикові вхідні двері - це одна з найважливіших деталей інтер'єру як для дому, так і для офісних, складських приміщень, магазинів. Металопластикові двері забезпечують оптимальну тепло- та звукоізоляцію, а також високу герметичність та надійність.

Двері з металопластику Rehau забезпечують низькі показники втрати тепла. Перевага даних вхідних дверей полягає в тому, що вони відмінно збережуть тепло всередині приміщення.

При виготовленні наших дверей, ми використовуємо високоякісний профіль німецького виробництва Rehau. Всередині профілю знаходиться спеціальне квадратне армування товщиною 2 мм. Обов”язково використовуються дверні завіси і спеціальна фурнітура, яка витримує експлуатаційне навантаження: велику кілкість відкривань. Завдяки цьому двері довговічні і надійні в роботі.

Перевагами наших металопластикових дверей є:

  • довговічність: спеціальне квадратне армування в поєднанні з потужним профілем і спеціальною дверною фурнітурою забезпечать довгі роки служби дверей.

  • енергоефективність: вхідні двері захищають від втрати тепла, вона буде мінімальною за рахунок профільної системи, склопакета з енергозбереженням, щільного прилягання стулки, двопелюсткового ущільнення Rehau, яка залишається еластичним протягом багатьох років;

  • екологічність: відповідають екологічним світовим стандартам, завдяки чому вони можуть встановлюватись в дитячих садках, школах, поліклініках і лікарнях;

  • естетичність: завдяки різноманітній кольоровій гамі і виготовленню за індивідуальним дизайном кожен знайде саме те, що задовольнить його смаки та побажання, використання різних типів заповнення дозволяє робити дизайн дверей неповторним;

  • надійність і захист: двері захищають приміщення від холоду, міцні і стійкі до злому. Покриття дверей стійке до впливу зовнішнього середовища, тому двері виглядають як нові багато років. У відповідності до індивідуальності побажань двері можуть бути доукомплектовані додатковими елементами безпеки.